Elektromonter/Elektryk z j. niemieckim

Szczegóły

Dla naszego Klienta poszukujemy kandydatów do pracy na stanowisku:

Elektromonter/Elektryk

Miejsce pracy: Szwajcaria

Obowiązki:

  • podłączanie kabli, gniazdek w mieszkaniach
  • podłączanie urządzeń w mieszkaniach
  • wykonywanie drobnych napraw

Wymagania:

  • komunikatywna znajomość języka niemieckiego jest warunkiem koniecznym
  • minimum 2-letnie doświadczenie
  • prawo jazdy
  • własny samochód
  • mile widziane uprawnienia

Oferujemy:

  • zatrudnienie na podstawie szwajcarskiej umowy
  • atrakcyjne wynagrodzenie

Osoby zainteresowane prosimy o kontakt telefoniczny pod numerem (71)715-77-22 oraz o wysłanie na adres mailowy praca@workingo.pl lub poprzez odnośnik w ogłoszeniu wpisując „Elektromonter – Szwajcaria” CV (mile widziane CV w j. niemieckim z załączonym zdjęciem) z klauzulą o ochronie danych osobowych:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez firmę Workingo Sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu (50-079) przy ulicy Ruskiej 22 oraz jej kontrahentów dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu aktualnej oraz przyszłych rekrutacji; jednocześnie wyrażam zgodę na weryfikację prawdziwości przedstawionych danych (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997r. o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016r. poz. 922)”