Monter turbin wiatrowych – Niemcy – EU

Szczegóły

Dla naszego klienta, wiodącego dostawcy usług i technologii związanych z energią wiatrową pilnie poszukujemy osób zainteresowanych pracą przy instalacji turbin wiatrowych na stanowisku: Monter.

Oferujemy:
• Atrakcyjne wynagrodzenie,
• Zakwaterowanie (pokoje jednoosobowe) wraz z wyżywieniem (śniadanie + obiadokolacja)
• Bezpłatne dojazdy do pracy
• Możliwość stałej współpracy i rozwoju zawodowego
• Systemy szkoleń oraz podnoszenie swoich umiejętności,
• Możliwość awansu,
• Profesjonalne przygotowanie do pracy na danym stanowisku wraz z certyfikowanymi szkoleniami
• Praca w profesjonalnym, wykwalifikowanym zespole.

Obowiązki i zadania:
• Gotowość do pracy w zespole za granicą przez 6-8 tygodni (w trybie ciągłym) w Unii Europejskiej oraz poza nią,
• Przygotowanie narzędzi i stanowiska pracy,
• Odpowiedzialność za wykonywane prace związane z montażem turbiny lub instalacji elektrycznej.
• Przestrzeganie zasad panujących na placu budowy,
• Wykonywanie czynności związanych z instalacją/montażem zgodnie z instrukcją i zasadami bezpieczeństwa,
• Używanie sprzętu i narzędzi zgodnie z ich przeznaczeniem,
• Raportowanie o przebiegu wykonywanych prac

Wymagania:
• Wysoko rozwinięte zdolności manualne, umiejętność pracy z narzędziami,
• Umiejętność pracy w zespole, systematyczność, skrupulatność, asertywność,
• Kwalifikacje będą dodatkowym atutem, również w kwestii wynagrodzenia,
• Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku,
• Dyspozycyjność i możliwość wyjazdów na dłuższy okres,
• Zdolność do szybkiej analizy zagadnień technicznych,
• Niezbędne prawo jazdy kat. B,
• Komunikatywność w języku obcym – preferowany angielski

Po więcej szczegółów zapraszamy do kontaktu telefonicznego lub osobistej wizyty w naszym biurze.
Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie zgłoszeń droga e-mailową wraz z klauzulą:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych firmie Workingo sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu (50-079) przy ul. Ruskiej 22 oraz jej kontrahentów, dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922).