Spawacz MAG 135 (Wrocław)

Szczegóły

Pilnie poszukujemy kandydatów do pracy na stanowisku:

Spawacz MAG 135

Oferujemy:

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • dodatkowo płatne nadgodziny
  • płatny urlop

Stawka: 20 zł/godzinę na rękę (netto)

Miejsce pracy: Wrocław

Zakres obowiązków:

– Spawanie blach grubości 1,5 do 4 mm

Wymagania:

  • Wymagany jest certyfikat spawalniczy MAG 135 (FW lub BW)
  • Wcześniejsze doświadczenie jest dodatkowym atutem.

Osoby zainteresowane proszę o kontakt telefoniczny pod numerem (71) 715-77-22 lub 606-150-565 lub wysłanie przez formularz zgłoszeniowy CV zawierające klauzulę o przetwarzaniu danych osobowych:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez firmę Workingo Sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu (50-079) przy ul. Ruska 22 oraz jej kontrahentów dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu aktualnej oraz przyszłych rekrutacji; jednocześnie wyrażam zgodę na weryfikację prawdziwości przekazanych danych (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997r. o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016r. poz. 922)”.