Serwisant drzwi automatycznych

Szczegóły

Dla naszego Klienta, jednego z największych producentów drzwi automatycznych w Europie, poszukujemy kandydata na stanowisko:

Serwisant drzwi automatycznych

Miejsce pracy: Wrocław, Opole

Zakres obowiązków:

  • diagnozowanie usterek oraz dokonywanie napraw drzwi automatycznych
  • wykonywanie czynności zgodnie z zaplanowanym harmonogramem
  • doradztwo techniczne oraz serwisowe
  • koordynacja zleceń i terminów serwisu
  • uczestnictwo w uruchomieniach i testach

Wymagania:

  • znajomość automatyki, elektryki
  • uprawnienia SEP
  • prawo jazdy kat. B
  • dyspozycyjność
  • dobra organizacja pracy
  • umiejętność pracy w zespole
  • wcześniejsze doświadczenie w branży jest dodatkowym atutem

Oferujemy:

  • ciekawą pracę w firmie będącej liderem na rynku
  • umowę o pracę
  • atrakcyjne wynagrodzenie + premię
  • samochód służbowy
  • telefon
  • komputer
  • szkolenie wprowadzające

Osoby zainteresowane prosimy o wysłanie na adres mailowy praca@workingo.pl lub poprzez odnośnik w ogłoszeniu wpisując „Technik serwisu drzwi automatycznych” CV z klauzulą o ochronie danych osobowych:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez firmę Workingo Sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu (50-079) przy ul. Ruska 22 oraz jej kontrahentów dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu aktualnej oraz przyszłych rekrutacji; jednocześnie wyrażam zgodę na weryfikację prawdziwości przekazanych danych (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997r. o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016r. poz. 922)”.