+48 71 715 7722 praca@workingo.pl

W czym możemy pomóc ?

 

Jesteśmy certyfikowaną Agencją Pracy od wielu lat działającą na rynku polskim oraz europejskim.
Posiadamy duże doświadczenie w rekrutacjach w różnych branżach.

Od lat budujemy naszą pozycję wiarygodnego i dobrego pracodawcy kierując się zasadą, że o naszych pracowników dbamy tak samo dobrze jak o naszych Klientów.

Stabilnie powiększamy to co w naszej pracy jest najważniejsze, czyli  bazę zasobów ludzkich. O dobrej pozycji świadczy fakt, że wielu naszych pracowników po okresach przerwy chce wracać do współpracy z nami, a także często polecają naszą firmę swoim znajomym i rodzinie. 

Wiedząc, jak ważne dla planowania procesów produkcyjnych jest posiadanie wiedzy o dostępnych zasobach kadrowych dlatego nie obiecujemy cudów i rzetelnie informujemy o aktualnych możliwościach.

Otwarcie mówimy o tym, że interesuje nas współpraca na prostych i czytelnych warunkach oraz na zasadach fair play wobec Klientów i pracowników.

Świat rekrutacji nie ma dla nas granic

Rekrutowani przez nas kandydaci pochodzą głównie z Polski, ale również z innych krajów takich jak Ukraina gdzie mamy szeroką sieć kontaktów, a także z Czech, Słowacji, Białorusi, Rumunii, Bułgarii, Mołdawii, Armenii i Gruzji.

Dla naszych krajowych i międzynarodowych klientów, specjalistów rekrutujemy we wszystkich krajach Europy a także w USA i Kanadzie.

Gwarantujemy jasne i przejrzyste reguły współpracy. Dla każdego naszego Klienta poszukujemy najlepszych rozwiązań dobranych do jego potrzeb i możliwości.

Share This