Monter paneli ściennych – praca w Holandii

Szczegóły

Dla naszego Klienta poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Monter chłodni

Miejsce pracy: Holandia

Opis stanowiska: montaż paneli ściennych w chłodniach

Oferujemy:

  • Zakwaterowanie – dobre warunki mieszkaniowe
  • Ubezpieczenie
  • Stawka 11,25 euro/godzinę netto (na rękę)
  • Wynagrodzenie wypłacane co tydzień
  • Holenderska umowa o pracę (napisana w języku polskim)
  • Długoterminowa współpraca
  • Zwrot kosztów przejazdów z miejsca zakwaterowania do miejsca pracy (kilometrówka)

Wymagania:

  • Wcześniejsze doświadczenie
  • Doświadczanie w montażu paneli ściennych
  • Dobra znajomość języka angielskiego, niemieckiego lub holenderskiego
  • Własny samochód
  • Zdolności manualne
  • Umiejętność obsługi narzędzi i elektronarzędzi
  • CV napisane w języku angielskim lub niemieckim – mile widziane
  • Mile widziane własne narzędzia i ubranie robocze

Osoby zainteresowane prosimy o kontakt telefoniczny pod numerem (71)715-77-22 oraz o wysłanie na adres mailowy praca@workingo.pl lub poprzez odnośnik w ogłoszeniu wpisując “Monter paneli – Holandia” CV ze zdjęciem i  klauzulą o przetwarzaniu danych osobowych:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Workingo Sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu (50-079) przy ul. Ruskiej 22 oraz jej kontrahentów na potrzeby procesu rekrutacji. Przyjmuję do wiadomości, że podanie danych jest dobrowolne oraz że mam prawo dostępu do treści swoich danych i prawo do ich poprawiania (zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady UE 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO). Jednocześnie wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Workingo Sp. z o.o. moich danych osobowych na potrzeby przyszłych rekrutacji.” (imię nazwisko)

Informujemy, że w przypadku nie udzielenia takiej zgody Pani/Pana zgłoszenie nie będzie rozpatrywane w procesie rekrutacji, a wszelkie Pani/Pana dane zostaną niezwłocznie usunięte z naszej bazy.