Inštalatér klimatizácie – Švajčiarsko

Szczegóły

Pre nášho klienta hľadáme ľudí, ktorí majú záujem pracovať ako:

                                        Inštalatér klimatizácie a vetrania

Miesto práce:  Švajčiarsko

Celková mzda (brutto):  5 800 – 6 820 EUR  (+ diéty 13,50 EUR/deň + nadčasy)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• Práca pri prerábkach a novostavbách
• Opravy a všeobecné práce pre inštalatéra klimatizácie a vetrania
• Inštalatérske práce

Ponúkame:

• Prácu založená na švajčiarskej zmluve
• Týždenné výplaty
• Atraktívny plat – primeraný vašej kvalifikácii a zručnostiam + diéty
• Dlhodobé zamestnanie, možnosť nadhodín
• Pomoc zamestnávateľom pri zabezpečení ubytovania

Požiadavky:

• Skúsenosti v práci – minimálne 3 roky
• Pracovné certifikáty alebo referencie výhodou
• Kvalifikácia inštalatéra alebo vzdelanie v odbore
• Skúsenosti s prácou vo Švajčiarsku sú ďalšou výhodou
• Vlastné auto je výhodou
• Komunikatívna znalosť nemčiny alebo angličtiny– podmienka
• Vlastné náradie, helma, oblečenie a pracovné topánky sú vítané

V prípade záujmu nás prosím kontaktujte telefonicky alebo zasielajte životopis na e-mailovú praca@workingo.com  adresu so zadaním predmetu “Inštalatér klimatizácie – Švajčiarsko ”.

Zaslanie životopisu v nemčine uľahčí a urýchli nábor.

Podľa predpisov musí každý životopis obsahovať povinné ustanovenie o spracovaní osobných údajov:

Súhlas s evidenciou a spracovaním osobných údajov podľa Zákona č.18/2018 Z.z. a Nariadenia (EÚ)
2016/679
V zmysle Zákona č.18/2018 Z.z. o ochrane osobných údajov a Nariadenia Európskeho parlamentu a
Rady (EÚ) 2016/679 z 27. apríla 2016 o ochrane fyzických osôb pri spracúvaní osobných údajov a o
voľnom pohybe takýchto údajov, ktorým sa zrušuje smernica 95/46/ES o ochrane osobných údajov
dobrovoľne súhlasím so správou, spracovaním a uchovaním mojich osobných údajov
prevádzkovateľom Workingo Sp. z o.o. uvedených v životopise a motivačnom liste a iných prílohách
súvisiacich s hľadaním práce, ktoré som poskytol/poskytla vyššie uvedenej spoločnosti
prostredníctvom internetovej stránky www.profesia.sk v rámci počítačovej siete internet, za účelom
uloženia do databázy záujemcov o prácu pre hľadanie vhodného zamestnanca. Pri spracúvaní
osobných údajov v žiadnom prípade nebude dochádzať k cezhraničnému prenosu do tretích krajín.
Súhlas je možné kedykoľvek odvolať, inak súhlas zanikne po uplynutí 3 rokov odo dňa jeho udelenia a
údaje budú anonymizované a ďalej využívané výlučne pre štatistické účely.

Upozorňujeme, že ak nedáte takýto súhlas, vaša žiadosť sa nebude brať do úvahy pri výberovom konaní a akékoľvek vaše údaje budú okamžite z našej databázy odstránené.