+48 71 715 7722 praca@workingo.pl
Miejsce pracy: Szwajcaria
Wynagrodzenie: od 32 CHF
Język obcy: j.niemiecki
Rodzaj umowy: umowa szwajcarska

SZCZEGÓŁY OFERTY

MIEJSCE PRACY:

 

 

Szwajcaria

OFERTA PRACY:
  • zatrudnienie na umowie szwajcarskiej
  • wynagrodzenie od 33 CHF/godz. brutto
  • zorganizowane zakwaterowanie

Obecnie ze względu na pandemię istnieje możliwosć podejmowania pracy wyłącznie  przez osoby przebywające już na terenie Szwajcarii.

Osoby przyjeżdżające z Polski muszą odbyć kwarantannę (na swój koszt). 

OPIS PRACY:

Montaże w zakresie:

  • instalatorstwa c.o.
  • hydrauliki sanitarnej
WYMAGANIA:
  • doświadczenie w zawodzie min. 5 lat
  • dobra znajomość języka niemieckiego-warunek konieczny

Informujemy, że nie posiadamy ofert pracy w Szwajcarii bez znajomosći j. niemieckiego.

Zainteresowane osoby prosimy o kontakt telefoniczny pod numerem 606-150-565 oraz o przesłanie CV poprzez odnośnik w tym ogłoszeniu lub na adres praca@workingo.pl wpisując w temacie “ ”

(Zgodnie z przepisami, każde CV musi zawierać obowiązkową klauzulę o przetwarzaniu danych osobowych:

* Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez firmę Workingo Sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 10.05.2018.

** Wyrażam zgodę na udostępnienie moich danych potencjalnym pracodawcom. 

** Jednocześnie wyrażam zgodę na przetwarzanie przez ogłoszeniodawcę moich danych osobowych na potrzeby przyszłych rekrutacji.

* zgoda obowiązkowa

** zgoda dobrowolna

Informujemy, że Administratorem danych jest firma Workingo Sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu. Dane osobowe będą przetwarzane w celu realizacji procesu rekrutacji. Dane będą przechowywane do dnia 31.12.2022 r. Podstawa prawna: Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 roku. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeksu pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe, ale niezbędne w celu uczestnictwa w bieżącym procesie rekrutacyjnym i ewentualnych przyszłych rekrutacjach. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.

Informujemy, że w przypadku nie udzielenia takiej zgody Pani/Pana zgłoszenie nie będzie rozpatrywane w procesie rekrutacji, a wszelkie Pani/Pana dane zostaną niezwłocznie usunięte z naszej bazy.

Aplikuj na to stanowisko

Dozwolony rodzaj: .pdf, .doc, .docx, .rtf
Share This