+48 71 715 7722 praca@workingo.pl
Miejsce pracy: Irlandia
Start: od zaraz
Język obcy: j. angielski
Rodzaj umowy: irlandzka umowa

SZCZEGÓŁY OFERTY

MIEJSCE PRACY:

 

 

IRLANDIA, 80 km od Dublina

OFERTA PRACY:

Oferta skierowana jest do osób chcących przyuczyć się w kierunku zawodu pracownika ogólnobudowlanego.

 • Wynagrodzenie: 17 Euro brutto/godzinę -> 14,86 Euro netto dla osoby samotnej (w przypadku osoby w związku małżeńskim stawka jest nieco wyższa).
 • Zakwaterowanie: zorganizowane, odpłatne 100 Euro/tydzień ( z wypłaty). Dobre warunki zamieszkania.
 • transport do pracy – zorganizowany
 • transport do Irlandii – opłacony lot
 • okres pracy – minimum roczny kontrakt
 • okres próbny – 1 miesiąc

 

 

OPIS PRACY:

Praca w firmie zajmującej się przygotowaniem i wykańczaniem pomieszczeń dla sektora farmaceutycznego.

Mile widziane osoby z pierwszym doświadczeniem budowlanym, szczególnie w kierunku stolarza, montera sklepów / kuchni / regałów. Firma jest gotowa przyuczać kandydatów do pracy, wobec tego oczekują od kandydatów otwartości, zdolności przyswajania wiedzy i ich metod pracy.

Dlatego dobra znajomość języka angielskiego jest niezbędna. Przed wyjazdem odbędzie się telefoniczna rozmowa w języku angielskim.

WYMAGANIA:
 • pierwsze doświadczenie jako monter/stolarz
 • zdolności manualne
 • co najmniej dobra znajomość angielskiego
 • chęć do nauki i rozwoju
 • chęć podjęcia długoterminowego zatrudnienia w Irlandii

Zainteresowane osoby prosimy o kontakt telefoniczny pod numerem 606-150-565 oraz o przesłanie CV poprzez odnośnik w tym ogłoszeniu lub na adres praca@workingo.pl wpisując w temacie “ pomocnik Irlandia ”

(Zgodnie z przepisami, każde CV musi zawierać obowiązkową klauzulę o przetwarzaniu danych osobowych:

* Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez firmę Workingo Sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 10.05.2018.

** Wyrażam zgodę na udostępnienie moich danych potencjalnym pracodawcom. 

** Jednocześnie wyrażam zgodę na przetwarzanie przez ogłoszeniodawcę moich danych osobowych na potrzeby przyszłych rekrutacji.

* zgoda obowiązkowa

** zgoda dobrowolna

Informujemy, że Administratorem danych jest firma Workingo Sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu. Dane osobowe będą przetwarzane w celu realizacji procesu rekrutacji. Dane będą przechowywane do dnia 31.12.2022 r. Podstawa prawna: Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 roku. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeksu pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe, ale niezbędne w celu uczestnictwa w bieżącym procesie rekrutacyjnym i ewentualnych przyszłych rekrutacjach. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.

Informujemy, że w przypadku nie udzielenia takiej zgody Pani/Pana zgłoszenie nie będzie rozpatrywane w procesie rekrutacji, a wszelkie Pani/Pana dane zostaną niezwłocznie usunięte z naszej bazy.

Aplikuj na to stanowisko

Dozwolony rodzaj: .pdf, .doc, .docx, .rtf
Share This