+48 71 715 7722 praca@workingo.pl
Робоче місце: Bolesławiec
Початок: Негайно

SZCZEGÓŁY OFERTY

MIEJSCE PRACY:

 

 

Polska, Bolesławiec.

OFERTA PRACY:
  • 2 людини кухонна допомога,  14 зл нетто /год
  • 2 людини покоївка -14 зл нетто /год
  • 1 кухар -польська кухня -16 зл нетто /год
  • 200 годин на місяць
OPIS PRACY:

работа в отеле, законный работа, договор, может быть биометрия.
Робота готелю (Bolesławiec)- з проживанням і харчуванням (150 злотих /міс.)

WYMAGANIA:

знание польского языка

профессиональный опыт: шеф-повар

Zainteresowane osoby prosimy o kontakt telefoniczny pod numerem 606-150-565 oraz o przesłanie CV poprzez odnośnik w tym ogłoszeniu lub na adres praca@workingo.pl wpisując w temacie “ praca – hotel ”

(Zgodnie z przepisami, każde CV musi zawierać obowiązkową klauzulę o przetwarzaniu danych osobowych:

* Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez firmę Workingo Sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 10.05.2018.

** Wyrażam zgodę na udostępnienie moich danych potencjalnym pracodawcom. 

** Jednocześnie wyrażam zgodę na przetwarzanie przez ogłoszeniodawcę moich danych osobowych na potrzeby przyszłych rekrutacji.

* zgoda obowiązkowa

** zgoda dobrowolna

Informujemy, że Administratorem danych jest firma Workingo Sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu. Dane osobowe będą przetwarzane w celu realizacji procesu rekrutacji. Dane będą przechowywane do dnia 31.12.2022 r. Podstawa prawna: Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 roku. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeksu pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe, ale niezbędne w celu uczestnictwa w bieżącym procesie rekrutacyjnym i ewentualnych przyszłych rekrutacjach. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.

Informujemy, że w przypadku nie udzielenia takiej zgody Pani/Pana zgłoszenie nie będzie rozpatrywane w procesie rekrutacji, a wszelkie Pani/Pana dane zostaną niezwłocznie usunięte z naszej bazy.

Подайте заявку на цю посаду

Дозволений тип: .pdf, .doc, .docx, .rtf
Share This