+48 71 715 7722 praca@workingo.pl
Miejsce pracy: Irlandia
Wynagrodzenie: 25 Euro br/h
Język obcy: j. angielski
Rodzaj umowy: irlandzka umowa

SZCZEGÓŁY OFERTY

MIEJSCE PRACY:

 

 

IRLANDIA, 100 km od Dublina

OFERTA PRACY:
  • umowa Irlandzka
  • zatrudnienie długoterminowe, – roczny projekt
  • stawka brutto- 25 Euro/h, – 17,35 Euro netto dla osoby samotnej lub więcej dla osób w związku małżeńskim
  • zorganizowane zakwaterowanie – niski koszt, ok.150 Euro/m-c
OPIS PRACY:
  • ukladanie płytek w łazienkach w domach modułowych
  • płytki scienne:  1200 X 600 
  • płytki podłogowe: 600 X 600 
WYMAGANIA:
  • min. 3-letnie doświadczenie 
  • komunikatywny angielski

Zainteresowane osoby prosimy o kontakt telefoniczny pod numerem 606-150-565 oraz o przesłanie CV poprzez odnośnik w tym ogłoszeniu lub na adres praca@workingo.pl wpisując w temacie “ płytkarz Irlandia ”

(Zgodnie z przepisami, każde CV musi zawierać obowiązkową klauzulę o przetwarzaniu danych osobowych:

* Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez firmę Workingo Sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 10.05.2018.

** Wyrażam zgodę na udostępnienie moich danych potencjalnym pracodawcom. 

** Jednocześnie wyrażam zgodę na przetwarzanie przez ogłoszeniodawcę moich danych osobowych na potrzeby przyszłych rekrutacji.

* zgoda obowiązkowa

** zgoda dobrowolna

Informujemy, że Administratorem danych jest firma Workingo Sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu. Dane osobowe będą przetwarzane w celu realizacji procesu rekrutacji. Dane będą przechowywane do dnia 31.12.2022 r. Podstawa prawna: Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 roku. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeksu pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe, ale niezbędne w celu uczestnictwa w bieżącym procesie rekrutacyjnym i ewentualnych przyszłych rekrutacjach. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.

Informujemy, że w przypadku nie udzielenia takiej zgody Pani/Pana zgłoszenie nie będzie rozpatrywane w procesie rekrutacji, a wszelkie Pani/Pana dane zostaną niezwłocznie usunięte z naszej bazy.

Aplikuj na to stanowisko

Dozwolony rodzaj: .pdf, .doc, .docx, .rtf
Share This